Omalovánky

Při příležitosti Světového týdne dul a také, abychom vás v této době podpořily a vyjádřily svou účast, připravily jsme si pro vás malý tvořivý dárek.

Z telefonického deníku naší duly Dáši Hricové, Dula – Dagmar Hricová vzešlo několik obrázků intuitivní kresby, které Vám nyní nabízíme k vytištění a vykreslení. Stejně tak si můžete vytisknout a podle své chuti a nálady vybarvit další, tematické obrázky, které speciálně pro tuhle chvíli vytvořila dula Markéta Vlčková, Nemetona – Posvátný háj. Ty jsou určené pro naladění se na porod, důvěru, vnitřní sílu a na miminko. Postupně se přidaly obrázky od dalších žen, například duly Anny Fiľové, Dula pro mě  a také našich podporovatelek, bývalých klientek nebo studentky porodní asistence.

Chceme tak vyjádřit podporu nejen ženám, které se v současné nelehké situaci připravují na porod svého miminka. Omalovánky nabízíme vám všem, kdo si v tuhle chvíli potřebujete oddechnout, najít pár chvil k odpočinku, zastavení se.

Jsme tu pro vás!
Vaše České duly

Omalovánky v PDF si můžete stáhnout ZDE

 


 

Po úspěchu Relaxačních anti-corona omalovánek v březnu 2020 jsme se rozhodly vydat při příležitosti týdne respektu k porodu další omalovánky.

Čeká vás v nich mnoho krásných obrázků k vykreslení navozujících odpočinek, uvolnění i naladění na sebe, miminko i vaše moudré tělo. Do omalovánek tentokrát přispěly České duly Dáša Hricová, Markéta Vlčková a Hanka Zámečníková, své propracované kresby připojil také talentovaný student medicíny Marek Kajan (jeho tvorbu si můžete prohlédnout na instagramu @marekkajan). Jsme moc rády, že se k naší aktivitě připojil, děkujeme také všem kolegyním za jejich obrázky.

Omalovánky si ZDARMA můžete stáhnout tady.

Přejeme vám příjemné vykreslování, ladění na sebe, tvořivou relaxaci a pohodu. Když budete chtít, můžete své obrázky s námi sdílet! Pošlete nám je do zprávy <3

Vaše České duly