Pro vás

Talisman od Českých dul pro podporu v těhotenství, při porodu, v mateřství

Tvoříme je pro vás. Talismany z měkoučké české ovčí vlny, korálků a minerálů. Přináší podporu, lásku, důvěru, plynutí a uvolnění. Objímají jako náruč duly, ve chvíli, kdy to potřebujete. Měkké a hřejivé srdce z ovčí vlny i náramky z minerálů pro vás mohou být podporujícím symbolem, připomenutím, že nejste samy i v těch nejtěžších chvílích. Provází vás na vaší cestě těhotenstvím, porodem, mateřstvím jako symbol vaší vlastní síly. Současně jsou srdce i náramek předmětem spojujícím v sobě ženskou podporu, sounáležitost a péči, kvality, které předávají České duly svým klientkám.

Srdce z ovčí vlny se symbolem Českých dul – spirálou

Připomíná:

* srdce mámy, jehož tep provází miminko po celou dobu jeho vývoje v bříšku… a který mu po narození připomíná to sladké období, kdy se vznášelo v lůně. I proto je miminkům tak dobře v náruči.

* srdce miminka, které je tak nádherné slyšet a pro které bije leckteré mateřské srdce.

* srdce duly, která o vás pečuje během těhotenství, porodu, šestinedělí a mateřství.

Tohle dokonalé propojení maminka a miminko, tento základní vztah, pouto, jako duly podporujeme a chráníme. Náruč duly je stejně laskavá jako náruč maminky.

Cena: 150 Kč velké/ 100 Kč menší srdce

Koupí přispíváte na činnost sociálně-terapeutické dílny Momo Chrudim o.p.s., jež je hlavním dodavatelem ovčí vlny, ze kterých tato srdce tvoříme.

Náramek z minerálů a korálků

Náramek posiluje víru v sebe sama, důvěru, propojení s miminkem i vaší dulou a její podporou. Minerály v náramcích mohou být: růžový chalcedon, ametyst, růženín, červený achát a jaspis mramor. Každý nese dle svých vlastností svou symboliku a energii, záleží na vás, jaký si vyberete:

Cena: 120 Kč

V případě zájmu kontaktujte naši dulu Markétu Vlčkovou, která talismany pro vás tvoří. Můžete ji oslovit na emailu markeetas@seznam.cz

K ceně výrobků je třeba připočítat dopravu přes zasilkovnu ve výši 65 Kč.

 

Připravujeme také: Svíčky v barvách našeho spolku.